ZADBAJ O SWOJĄ SKÓRĘ PRZED LATEM // HEAN/GARNIER BODY/VENUS/EVREE

by - kwietnia 07, 2017


Hi!

    Dziś chciałabym przedstawić Wam kosmetyki, których używam do codziennej pielęgnacji ciała. Są naprawdę skuteczne, dostępne w drogeriach takich jak Rossmann czy Hebe oraz w przystępnej cenie ;-)
Niezmiernie ważną dla mnie rolę odgrywają dwa zabiegi: złuszczanie i nawilżanie, które mają na celu pozostawienie mojej skóry w dobrej kondycji jak najdłużej. Kosmetyki, które pojawiły się w dzisiejszym wpisie całkowicie spełniają te zadania ;-)

Hean, peeling do ciała, cena ok. 10 zł


Peeling ten przede wszystkim ma piękny, intensywny, owocowy zapach! Jest dość szorstki, także dokładnie usuwa martwy naskórek. Czego chcieć więcej? ;-)
Evree, wygładzający peeling cukrowo-solny, cena ok. 15 zł


Peeling cukrowo-solny od Evree jest dla mnie hitem ze względu na zawartość naturalnych olejków, dzięki czemu skóra po peelingu jest świetnie nawilżona oraz gładka.
Garnier body, wygładzające mleczko do ciała, cena ok. 17 zł


Balsam Garniera przydaje się w momencie, gdy nasz peeling nie jest stworzony na bazie olejków i nasza skóra potrzebuje po nim intensywnego nawilżenia. Jeden z lepszych balsamów jaki do tej pory miałam!

Venus, nawilżający sorbet do ciała, cena ok. 14 zł


Jeśli chodzi o ten sorbet to doceniam jego użytkowanie szczególnie latem, ponieważ oprócz tego, że w połączeniu z ćwiczeniami zwalcza rozstępy to dodatkowo przyjemnie chłodzi skórę.

   A Wy z jakich kosmetyków do pielęgnacji ciała korzystacie? ;-)

See You! 

SIĘGNIJ PO PODOBNE PRODUKTY:

Zobacz również

Komentarze