#ZYJPELNIAZYCIA // UDZIAŁ W KAMPANII MARKI O.B.

by - grudnia 14, 2016

Hi!


    Kilka miesięcy temu miałam zaszczyt przystąpić do Kampanii Ambasadorskiej #zyjpelniazycia marki o.b. Prowadząc bloga od prawie roku, śmiało mogę stwierdzić, że robię to co kocham i co mnie kształtuje, dlatego żyję pełnią życia!
    Celem tej Kampanii jest obalenie wszelkich mitów związanych z kobiecością oraz tym co nas podobno ogranicza. My Kobiety wcale nie jesteśmy słabszą płcią, a żyć pełnią życia możemy w każdej chwili!
    Udział w Kampanii jest dla mnie bardzo miłym wyróżnieniem ale też i wyzwaniem. Przez ten czas otrzymywałyśmy różne zadania do wykonania, które wymagały od nas odpowiedniej wiedzy oraz zaangażowania. Naszym zadaniem była m.in. rozmowa z przyjaciółkami na temat Kampanii, zbieranie ich opinii czy wypełnianie raportów. Dzięki tej Kampanii mogłam zgłębić wiedzę na temat produktów marki o.b. oraz samej kampanii. Jestem również bardziej świadoma swojego ciała i tego jakie zmiany w nim zachodzą.
    Kampania niestety powoli dobiega końca, dlatego pragnę powiedzieć, że była to fantastyczna przygoda, i mam nadzieję, że powstanie więcej takich pozytywnych Kampanii! ;-)
 
    Korzystając z okazji, chciałabym również zachęcić Was do głosowania na moje zdjęcie w konkursie zorganizowanym dla Ambasadorek - link znajduje się pod zdjęciem poniżej ;-)


link

See You!

Zobacz również

Komentarze