PART OF ME.

by - listopada 06, 2016

Hi!

     W dzisiejszym poście chciałabym podzielić się z Wami moimi przemyśleniami i decyzjami, które podjęłam w ostatnim czasie.
     Już od dawna interesował mnie świat beauty, dlatego namiętnie śledziłam portale oraz blogi poświęcone tej tematyce. Wkrótce przestało mi to wystarczać, więc pod koniec marca postanowiłam założyć własnego bloga. Pomyślałam sobie, że dlaczego mam jedynie patrzeć na to jak inni rozwijają swoje pasje i się spełniają, skoro mogę zacząć robić to samo ? Początkowo bloga traktowałam jedynie w formie rozrywki i oderwania się od codziennych problemów. W międzyczasie pracowałam w galerii handlowej co niestety utrudniało rozwój bloga. Zawsze marzyłam o byciu niezależną i o tym, aby nic nie było w stanie powstrzymać mnie od spełniania moich marzeń i życia w sposób w taki jaki chcę, a nie w jaki muszę. Dziś mój blog to nie tylko pasja. To również mój sposób na życie. Postanowiłam przestać robić coś co mnie tylko blokuje i nie daje mi żadnej satysfakcji. Mam zamiar zacząć żyć od nowa. Żyć lepiej. Założenie bloga spowodowało, że zaczęłam patrzeć zupełnie inaczej na otaczający mnie świat. Uświadomiło mnie, że powinnam skupiać się na pozytywach, cieszyć się nawet najmniejszą drobnostką i po prostu zacząć żyć. Ktoś mógłby powiedzieć, że jestem kolejną blogerką, której życie zaczyna wyglądać tak jak życie innych blogerek. Ja tak nie uważam. Najważniejsze dla mnie jest to, aby moje życie odpowiadało mi w każdym stopniu i żebym żyła po swojemu.
     Chciałabym również zwrócić uwagę, na to, że nie raz miałam wątpliwości, jednak zawsze mogłam liczyć na wsparcie Filipa i to również dzięki niemu doszłam do takich wniosków. Nie raz podtrzymywał mnie na duchu, ponieważ zawsze we mnie wierzył. Wasze zainteresowanie moim blogiem jest dla mnie dodatkową motywacją.
     Dziękuję Wam za każdy komentarz i każdą kolejną cyferkę na pasku wyświetleń! ;-)
See You!

Zobacz również

Komentarze