ELEMENTARZ PIELĘGNACJI CHARLOTTE CHO

by - listopada 11, 2016

Hi!

    Jakiś czas temu wspomniałam Wam o książce Charlotte Cho, "Sekrety urody Koreanek", która całkowicie zmieniła moje podejście do pielęgnacji!
    Jako, że jestem zarówno kobietą jak i blogerką, pielęgnacja cery jest dla mnie niezmiernie ważna. Co rusz testuję nowe maseczki, kremy lub płyny, w poszukiwaniu kosmetyków odpowiednich dla mojej skóry. Charlotte (kosmetyczka i właścicielka sklepu internetowego Soko Glam) uświadomiła mi, że kosmetyki jakich używamy mają duże znaczenie, lecz jeszcze większe znaczenie ma to, w jaki sposób ich używamy. Nie bez powodu książka ta jest nazwana również elementarzem. Autorka opisuje krok po kroku w jaki sposób powinien przebiegać rytuał pielęgnacji, aby uczynić naszą skórę zadbaną i promienną. Książka zmienia również postrzeganie pielęgnacji cery jako przyjemności a nie jako obowiązku. Co więcej, Charlotte, udowadnia, że każda z nas może mieć taką cerę, o jakiej marzy, a sekret urody Koreanek nie polega na ich genach, tylko na ich sposobie pielęgnacji cery.
    Dzięki tej książce, z pewnością wprowadzę wiele zmian w swoim codziennym procesie pielęgnacji, a Was zachęcam do jej przeczytania! Wasza cera na pewno Wam za to podziękuje ;-)


See You!


    

Zobacz również

Komentarze