5 POMYSŁÓW NA JESIENNO-ZIMOWE WIECZORY

by - listopada 14, 2016


 Hi!

    Dziś planowałam przygotować dla Was wpis ze stylizacją, ponieważ dawno ich nie było na blogu, jednak wczoraj podczas robienia zdjęć....padła nam bateria :P Także nowy look pojawi się na dniach, a dziś przygotowałam dla Was przyjemny wpis o moich sposobach na spędzanie chłodnych dni w domu!
Oto one:
                                             1. KSIĄŻKI/PRASA

     Gdy za oknem robi się co raz ciemniej i zimniej, dobrą metodą na wykorzystanie tego jest nadrobienie książkowych zaległości. Nic tak nie wycisza i nie poprawia humoru jak kubek gorącej kawy i ulubiona książka ;-) Ja kilka dni temu wykorzystałam sprzyjającą ku temu aurę za oknem i przeczytałam książkę o tajnikach pielęgnacji, której recenzja pojawiła we wcześniejszym wpisie.2. WSPOMNIENIA Z PODRÓŻY
     Myślę, że każdy z nas lubi powracać do wyjątkowych chwil, które przeżyliśmy podczas różnych wyjazdów rekreacyjnych, szczególnie gdy za oknem szaruga ;-) Lot do Anglii był od zawsze moim wielkim marzeniem, więc kiedy udało mi się je spełnić w zeszłym roku, byłam przeszczęśliwa! Do tej pory pamiętam emocje, które mi towarzyszyły, dlatego często wracam myślami do ukochanego Londynu ;-) W tym roku planowaliśmy kolejny lot na Wyspy, jednak z kilku przyczyn nam się to nie udało, ale w przyszłym roku na pewno się tam znów pojawimy ;-) A Wy do jakich miejsc lubicie powracać myślami?


                                                3. GRY PLANSZOWE

     Kolejnym z moich sposób na wygranie z jesienną chandrą jest zebranie paczki znajomych i zorganizowanie wieczoru gier! W końcu kto powiedział, że gry są tylko dla najmłodszych? ;-) Moje ulubione to : Ryzyko, Eurobusiness i Scotland Yard, a Wasze ?

                                        
                                                 4. DOMOWE SPA


     Jest to chyba mój ulubiony punkt tego posta ;-) Uwielbiam wieczory, w których zapalone świece, zapach olejków, muzyka, długa kąpiel i masaż sprawiają, że czuję się jak w prawdziwym SPA ;-)

                                                                           5. SERIALE/FILMY

    Ostatnim patentem na wykorzystanie jesienno-zimowych wieczorów jest obejrzenie kolejnych odcinków ulubionego serialu lub nowego filmu. Nieważne czy są to komediowe czy kryminalne, jest to fajna alternatywa dla kina, kiedy ostatnią rzeczą jaką byśmy zrobili to wyszlibyśmy na mróz ;-)

                         

    A jakie jest Wasze lekarstwo na jesienną chandrę? ;-) Podzielcie się w komentarza
ch!

See You!

Zobacz również

Komentarze