UDZIAŁ W AKCJI PCC 360*

by - września 14, 2016

Hi! 

    Dzisiejszy post będzie nieco się różnić od pozostałych, ponieważ dotyczyć będzie mojego udziału w akcji Poznań City Center 360*. Dla tych, którzy jeszcze o niej nie słyszeli - jest to cykliczna akcja, mająca na celu pokazanie różnorodności poznaniaków oraz ich niebanalny ubiór, poprzez sfotografowanie oraz umieszczenie ich zdjęć na fanepage'u PCC. Jest to swego rodzaju konkurs, ponieważ w każdym tygodniu dwie osoby z największą ilością polubień wygrywają bon podarunkowy o wartości 50 zł.
    Będąc w sierpniu na zakupach, zostałam "złapana" przez stylistkę Basię Józefiak oraz fotografa Darka Myszkowskiego, co było dla mnie ogromnym wyróżnieniem ;-) Tamtego dnia byłam ubrana w czarne body, czarną marynarkę oversize'ową oraz jeansy typu boyfriend. Jako dodatki dobrałam czarne rzymianki oraz czarną kopertówkę z elementem bambusa, jednak największą uwagę stylistki i fotografa przykuł brązowy kapelusz, który miałam już okazję zaprezentować wcześniej na blogu ;-) Kilka dni później okazało się, że swoją stylizacją wygrałam nagrodę tygodnia, czyli bon podarunkowy, który zrealizowałam w Yves Rocher. Jeśli jesteście ciekawi na jakie produkty się zdecydowałam to odsyłam do mojego poprzedniego posta.


 link
https://web.facebook.com/PoznanCityCenter/photos/a.1080170142074287.1073741952.209929932431650/1080170172074284/?type=3&theater


     Oprócz nagrody tygodnia, uczestnicy będą również mieli możliwość wygrania nagrody miesiąca, jednak tym razem to nie ilość polubień decyduje o wygranej, lecz eksperci modowi (w sierpniu była to stylistka Monika Gąsiorek-Mosiołek), którzy wybierają dwa typy miesiąca. Nagrodą jest bon podarunkowy o wartości 200 zł oraz publikacja wizerunku w wydaniu drukowanym poznańskiej Gazety Wyborczej, a także Metrocafe. Muszę przyznać, że nie spodziewałam się, że nagroda miesiąca również trafi do mnie! Szczerze mówiąc nie mogłam w to uwierzyć ;-) Bon został wykorzystany w Pull&Bear, a stylizacja z nowościami pojawi się w tym tygodniu na blogu ;-)

    
Ostatnim etapem po zakończeniu akcji będzie utworzenie galerii zdjęć osób wygranych w poszczególnych miesiącach oraz opublikowanie jej na fanpage'u Poznań City Center. Wizerunek osoby, który zdobędzie najwięcej głosów zostanie wykorzystany w kampaniach reklamowych centrum w roku 2017, dlatego też gorąco zachęcam do głosowania na mnie w galerii zdjęć, która wkrótce pojawi się na stronie PCC ;-)

See You!

Zobacz również

Komentarze