STYLIZACJA WŁOSÓW // PROSTOWNICA PHILIPS KERATIN CARE AND SHINE

by - czerwca 29, 2016

Hi!


    Tak jak wspominałam wcześniej, przygotowałam dziś dla Was wpis promujący moją nową prostownicę do włosów marki Philips. Z przyczyn technicznych ten post jeszcze dziś znajduje się na blogspocie, jednak od piątku ten jak i pozostałe będą już na tomakeyoufeelunique.pl - daję słowo! ;-)
    Od jakiegoś czasu rozglądałam się za prostownicą, która spełni moje oczekiwania, czyli nie będzie w dużym stopniu niszczyć moich włosów, a efekt prostych włosów będzie długotrwały. Trzeba oczywiście mieć na uwadze to, że niestety każda prostownica, nawet z najlepszymi funkcjami w pewnym stopniu będzie niszczyć włosy. 
    Ja zdecydowałam się na prostownicę do włosów z serii Keratin care and shine. Wybór padł na ten model z trzech powodów: przede wszystkim przekonała mnie obecność keratyny, znajdującej się na płytkach, która wydobywa i utrzymuje naturalny połysk włosów, dzięki czemu nie wyglądają one na przesuszone i pozbawione blasku. Kolejnym plusem jest jej wysoka ochrona, dzięki delikatnym drganiom dźwiękowym, równomiernie rozprowadzającym włosy na płytkach. W sytuacji, kiedy chciałabym zmienić fryzurę, prostownica ta umożliwia tę zmianę poprzez ponowne modelowanie w niższej, łagodnej temperaturze. Do prostownicy zostało również dołączone etui odporne na ciepło. Gorąco polecam Wam ten model, jeśli oprócz pięknych włosów, zależy Wam też na ich ochronie ;-)

    A może któraś z Was posiada już tą prostownicę i chciałaby podzielić się swoją opinią? ;-) Czekam na komentarze!                             Prostownica do włosów Philips Keratin care and shine - 329 zł

See You! 

Zobacz również

Komentarze