WIECZÓR VIP W DROGERII SUPER-PHARM

by - marca 31, 2016

Hi!


      W dzisiejszym poście chciałabym przedstawić Wam fotorelację z wtorkowego wieczoru VIP dla klubowiczów LifeStyle w Galerii Malta. Super-Pharm przygotował kuszące oferty takie jak: -30% na całą markę Colgate czy soczewki kontaktowe oraz -40% na markę Debby, Maybelline, CECE, Nivea, L'oreal Paris i Eveline. Oprócz tego skorzystać można było z bezpłatnego układania fryzur, konsultacji makijażowych z marką Debby oraz bezpłatnego makijażu produktami marki Maybelline. Dodatkową atrakcją tamtego wieczoru był pokaz fitness na trampolinach Fit and Jump. Miłym zaskoczeniem dla mnie był prezent w postaci dwóch kosmetyczek z produktami do pielęgnacji twarzy, włosów, mini perfumami Beyonce Pulse o przepięknym, słodkim zapachu oraz błyszczykiem marki Debby w kolorze nr 6. Otrzymałam również kupon podarunkowy na jednodniowy pobyt w Fitness Klubie od Centrum Urody i Fitnessu. W niedługim czasie po przetestowaniu kosmetyków, na blogu pojawi się ich recenzja ;-)
     Nie mogłabym również nie wspomnieć o indywidualnym podejściu oraz dużym zaangażowaniu obsługi w pomoc i doradzanie klientkom.
     Mam nadzieję, że w niedługim czasie będę mogła uczestniczyć w kolejnych eventach Super-Pharm, dlatego Wam również je polecam, a tymczasem zapraszam do obejrzenia zdjęć! ;-)

See You!


Zobacz również

Komentarze