NA DOBRY POCZĄTEK

by - marca 24, 2016

  Witajcie!


    Myśl o założeniu bloga modowego "chodziła" mi po głowie już od jakiegoś czasu, więc w końcu postanowiłam ten pomysł zrealizować. Jestem zdania, że temat mody, kosmetyków oraz zdrowego trybu życia jest tematem-rzeką, a z racji tego, że każdy z nas jest inny i ma odmienne spojrzenie na te tematy to myślę, że również jestem w stanie dać coś ciekawego od siebie. Zdaję sobie sprawę z tego, iż obecnie istnieje mnóstwo takich blogów, jednak dołożę wszelkich starań, aby Was nim zainteresować, sprawić, aby stał się odskocznią od codzienności oraz aby przypominał o tym, że jesteśmy wyjątkowe ;-)

     Moje zainteresowanie modą było zawsze ogromne, a od pewnego czasu zainteresowanie również zdrowym trybem życia, szczególnie jeśli chodzi o sport oraz pielęgnację ciała. Moją drugą ogromną pasją jest język angielski, dlatego też studiuję filologię angielską. Kilka miesięcy temu wybrałam się po raz pierwszy do Londynu i powiem Wam, że z wielkim trudem wracałam do Polski. Londyn jest po prostu cudowny, dlatego też w tym roku planuję drugą podróż, a relacja z pobytu na pewno pojawi się na blogu ;-)    Mój wolny czas poświęcam głównie siłowni, aczkolwiek ostatnimi czasy poświęcałam go zdecydowanie za mało, jednak nie było to do końca ode mnie zależne ( obiecuję poprawę ;-)), poza tym sesjom zdjęciowym oraz pracy jako hostessa. 

  Na koniec chciałabym zaprosić do wysyłania maili odnośnie mody oraz kosmetyków na mój adres: tomakeyoufeelunique@gmail.com


    A jako pierwszą stylizację zamieszczam stylizację casualową:See You!

 

Zobacz również

Komentarze